Facebook Profile Master

juuni 2018
E T K N R L P
« nov.    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Rubriigid

Facebook Profile Master

Sissejuhatuseks

Tervitus kallid sõbrad, tuttavad ja muidu head inimesed.

 

Pean teile teatama kurva uudise – minuga juhtus just selline asi, mida ma veel pool aastat tagasi arvasin et eluilmas ei juhtu. Nimelt ma hakkasin blogi pidama. Sündmus kutsus minus esile kerge kognitiivse dissonantsi, kuid sellest hoolimata hakkab blogimine juba kergelt meeldima.

 

Tahaksingi siin paari sõnaga peatuda sellel, mis siia blogisse võiks tulla. Kuna ise huvitun ajaloost, poliitikast ja majandusest, siis ma pakun et midagi nendest eluvaldkondadest siia  ka tulema hakkab. Ma ise kujutan ette mõnusat õhtupoolikut kuskil kamina ees paari õllega, kus ma oma külalistele jutustan, mis ma neist maailma asjadest arvan. Sellepärast ei hakkagi ma siin eriliselt akadeemilist kõnepruuki kasutama. No see enam – vähem diplomaatilise konstrutksiooniga lause tähendas seda, et jutus võib esineda mittenormatiivset leksikat. Kes sel teemal on ülitundlik, neile soovitaks edasisest lugemisest hoiduda või siis kuidagi sisse elada, lõdvestuda ja proovida asja mõnuga võtta. Samas olen ise väga tolerantne inimene, eksole.

 

Tegelikult on mulle alati meeldinud kajastada vähelevinud teemasid. Eks Eesti meedia ja üldse kõik Eesti asi on üsna ühekülgne ja väga laiale lugejaskonnale orienteeritud. Nii näiteks ei leia eriti kajastamist Aasia riikide arengud ja üldse idapoolt tulevad uudised on suht üheülbalised a la Hiinas Sichuangi provintsis värviti mägi roheliseks või Indias tõmbas  mees peenisega rongi paigast. Ei oska öelda, kas meie lugupeetud meedia ei pea vajalikuks neid sündmusi kajastada või puuduvad meil lihtsalt nagu öeldakse vabad resursid. Igatahes üritan omalt poolt neid puudujääke edaspidi jõudumööda korvata. Ja eks ma sõltuvalt vaba aja ja tahtmise olemasolust püüan siia ka muuud võimalikult huvipakkuvat infot lisada.

Share

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>